Про нас

Історія компанії

Українське підприємство повного циклу "TERMINUS" засновано в 2005 році. За короткий проміжок часу компанія стала лідером на українському ринку з виробництва високоякісних міжкімнатних дверей, металевих вхідних дверей і дерев'яних євровікон. Підприємство «TERMINUS» оснащено сучасним обладнанням з Німеччини та Італії. У виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників. Підприємство підбирає матеріали на основі суворого дотримання екологічних стандартів (всі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами). Використання передових технологій та екологічно чистих матеріалів дозволяє займати провідну позицію на ринку України і конкурувати з виробниками Росії та Європи.

Місія

Компанія « TERMINUS » - успішне підприємство ,  що стабільно розвивається на вітчизняному ринку. Ми жодного дня не стоїмо на місці. Команда «TERMINUS» - це активні , сильні та впевнені у своїх силах люди. Ми ростемо , йдемо вперед. Постійно вдосконалюємось , чітко бачимо результат.

«TERMINUS» позитивний , відкритий. Це стабільна і надійна опора для партнерів , «прозора» і правдива книга для споживача.

Наша місія - забезпечувати свого споживача надійним захистом його володінь у вигляді високоякісних дерев'яних дверей . Двері «TERMINUS» - це не тільки спосіб відчути затишок , комфорт і захист свого домашнього вогнища. Це і відмінні функціональні характеристики : найвища якість деревини , відмінна звукоізоляція , гнучкість до різних кліматичних умов .

 

Принципи

Екологічність від « А » до « Я»

«TERMINUS » - виключно чистий бренд. Лінія екологічності проходить через весь процес. Від екологічності виробництва до екологічності репутації та комунікаційної політики компанії. Ми відверті і чесні з споживачем , відкриті. У створенні нашого продукту ми використовуємо натуральну сировину , виключаючи різні штучні матеріали. Природність « TERMINUS » полягає не тільки у виготовленні дверей з натуральної деревини , а й у використанні високоякісних оздоблювальних матеріалів європейських виробників , які безпечні для здоров'я людей. Крім того , виробництво повного циклу дозволяє компанії дбайливо ставитися до навколишнього середовища за допомогою використання продуктів переробки в якості палива для подальшого виробництва

Чорним по білому

Принцип «чорним по білому» відображає наш підхід до бізнесу. Ми прямолінійні і конкретні у своїх цілях і планах. Чіткість і ясність , як « чорним по білому» написано - це наше бачення ділових відносин

Відповідальна співпраця

Ми з повною відповідальністю ставимося до наших партнерів . Ми стабільні і прямолінійні у своєму баченні майбутніх ділових відносин . « TERMINUS » - це надійна опора для кожного партнера.

Немає меж досконалості

Ми жодного дня не стоїмо на місці. Постійно вдосконалюємось , зростаємо і рухаємося вперед. З минулого робимо висновки. «Сьогодні добре - завтра краще» - це запорука успіху!

Перейти до каталогу

Запитайте у консультанта