bars
close
adress

м. Львів, вул. Любінська, 92

+38 067 676 70 37

м. Львів, вул. Промислова, 60

+38 067 6767331

Історія компанії

Українське підприємство повного циклу "TERMINUS" засновано в 2005 році. За короткий проміжок часу компанія стала лідером на українському ринку з виробництва високоякісних міжкімнатних дверей. Підприємство «TERMINUS» оснащено сучасним обладнанням з Німеччини та Італії. У виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників. Підприємство підбирає матеріали на основі суворого дотримання екологічних стандартів (всі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами). Використання передових технологій та екологічно чистих матеріалів дозволяє займати провідну позицію на ринку України і конкурувати з виробниками близького та далекого зарубіжжя.

ph

ЧОРНИМ ПО БІЛОМУ

Принцип «чорним по білому» відображає наш підхід до бізнесу. Ми прямолінійні і конкретні у своїх цілях і планах. Чіткість і ясність , як « чорним по білому» написано - це наше бачення ділових відносин

ВІДПОВІДАЛЬНА СПІВПРАЦЯ

Ми з повною відповідальністю ставимося до наших партнерів . Ми стабільні і прямолінійні у своєму баченні майбутніх ділових відносин . «TERMINUS» - це надійна опора для кожного партнера

НЕМАЄ МЕЖ ДОСКОНАЛОСТІ

Ми жодного дня не стоїмо на місці. Постійно вдосконалюємось, зростаємо і рухаємося вперед. З минулого робимо висновки. «Сьогодні добре - завтра краще» - це запорука успіху!

Технологія виробництва

При виробництві міжкімнатних дверей використовуються інноваційні технології, які повністю відповідають державним стандартам якості.

ph

Витримана вологість

Обрізна дошка висушується на території заводу «TERMINUS». Брус сушиться в спеціальних сушильних камерах, до вологості 8-10%. Висушену до потрібної вологості дошку поставляють в цех на механічну пилку, де відбувається видалення дефектів (таких як гіляччя, синява, гниль). Всі заготовки проходять кілька етапів вибракування (повне видалення дефектів, гіляччя, гнилі і т.д.)

Високотемпературна проклейка

Проклейка заготовок здійснюється за допомогою клею, який стає рідким при температурі +130 С. При такій температурі заготовки міцно скріплюються між собою. Далі проходить процес покриття заготовок натуральним шпоном. Проклейка проводиться також спеціальним клеєм при температурі 100-110ºС в пресі.

Технологія мікрошип

Одна з передових технологій, які використовують у виробництві - це зрощення заготовок до потрібних розмірів за допомогою мікрошипування. Вона дозволяє значно підвищити міцність і зносостійкість конструкції. Бруски проклеюються спеціальним клеєм для дерева, потім зрощуються під високим тиском по всьому периметру на пресі зрощування. Зрощені заготовки повторно пропускаються через квадромат для вирівнювання і більшої гладкості країв заготовок.

Ручна праця

При виробництві дверей «TERMINUS» задіяна ручна робота, адже ми дуже уважно і ретельно створюємо кожен елемент дверної конструкції для свого споживача. Так, фільонки доводять, шліфуючи вручну спеціальними шліфувальними машинками, так як верстати не шліфують їх в місцях поглиблень. Робочі підбирають деталі за видами шпону і кольору, промащують їх клеєм і скріплюють. Зібрані проклеєні двері встановлюють в спеціальний прес і стискають під тиском 4 атмосфери, потім двері витираються від залишків клею і складуються. Перед ґрунтовкою двері пропускаються через шліфувальний верстат. Дверні полотна пропускаються через верстат з одного боку потім з іншого.

about

Напишіть нам ваше звернення і ми зв'яжемось з вами найближчим часом

Закрити

Замовте замір дверей і наш майстер відвідає вас в будь-який зручний для вас час

Закрити