Технологія виробництва

При виготовленні міжкімнатних дверей використовуються передові технології , які повністю відповідають державному стандарту якості.

Правильна вологість

Обрізна дошка висушується на території заводу « TERMINUS ». Брус сушиться в спеціальних сушильних камерах , до вологості 8-10%. Висушену до потрібної вологості дошку постачають в цех на торцювальний верстат , де відбувається видалення дефектів (таких як , сучки , синява , гниль) .

Всі заготовки проходять кілька етапів вибракування ( повне видалення дефектів , сучків , гнили і т.д.)

Технологія мікрошип

Одна з передових технологій , які використовують у виробництві - це зрощення заготовок до потрібних розмірів , за допомогою мікрошипування . Вона дозволяє значно підвищити міцність і зносостійкість конструкції. Бруски проклеюються спеціальним клеєм для дерева , потім зрощуються під найвищим тиском по всьому периметру на пресі зрощування .

Зрощені заготовки повторно пропускаються через квадромат , для вирівнювання і більшої гладкості країв заготовок.  

Високотемпературна проклейка

Проклейка заготовок здійснюється за допомогою клею , який стає рідким , при температурі +130 С. При такій температурі заготовки міцно скріплюються між собою. Далі проходить процес покриття заготовок натуральним шпоном. Проклейка проводиться також спеціальним клеєм при температурі 100-110 º С в пресі.

Ручна робота

При виробництві дверей « TERMINUS » задіяна ручна робота. Так як ми дуже уважно і ретельно створюємо кожен елемент дверної конструкції для свого споживача . Так , фільонки доводять , шліфують вручну спеціальними шліфувальними машинками , так як верстати не шліфують їх у місцях заглиблень. Робочі підбирають деталі за видами шпону і кольору, промащують їх клеєм і скріплюють .

Зібрані проклеєні двері встановлюють в спеціальний прес і стискають під тиском 4 атмосфери , потім двері витираються від залишків клею і складуються . Перед ґрунтовкою двері пропускаються через шліфувальний верстат. Дверні полотна пропускаються через верстат з одного боку потім з іншого .

Так само, вручну проводиться доведення дверних полотен. Ґрунтування дверей проводиться за допомогою системи нанесення лаку і фарбопульта комбінованим методом нанесення лаку. Після ґрунтування двері відстоюються не менше 12 годин на спеціально відведеній камері для висихання. Двері пропускаються через шліфувальний верстат. Прошліфовані двері розміщують на піддон і проводять індивідуальний перегляд . Кожні двері проходить ретельну перевірку оператора доводчика.

Професійне покриття


Двері встановлюються на спеціальні конструкції. Маляр за допомогою пневмосистеми і фарбопульт проводить тонування дверей потрібним кольором . Виконуючи дану операцію , майстер переміщається від початку дверей до їх кінця , а потім у зворотному напрямку перекриваючи попередньо нанесений шар на 1 /3. Такі дії повторюються до тих пір поки вся сторона дверей , а також кромка не будуть покриті лаком. Після цього оператор переходить на інший бік і проходить повторне , зустрічне перекриття дверей лаком. Звіряємо колі забарвлених дверей з кольором на шаблоні . Отриманий тон звіряється з тоном зразка і при необхідності доводиться .

Після нанесення тонування (через деякий час - не менше 15 -20хв ) двері за допомогою системи та фарбопульта покриваються фінішним шаром лаку.
Тоновані і покриті фінішним шаром лаку двері поміщають у спеціально відведену кімнату для висихання. Висихання і відстоювання проводиться протягом 24 годин. Після закінчення висихання двері поміщають у відділ упаковки дверей . Там проходить їх індивідуальний огляд та упаковка згідно технології упаковки.

Перейти до каталогу

Запитайте у консультанта